Hakkımızda

2000 yılından bu güne dek etkinlik ve organizasyon sektörünün güvenilir ve yenilikçi kuruluşu olarak, ulusal ve uluslararası platformlarda çözüm ortaklığı yapmaktayız.
Başta etkinlik yönetimi ve organizasyon planlama olmak üzere, üst düzey protokol davetlerinden, açılış ve temel atma törenlerine, özel kutlama ve yıldönümü etkinliklerinden, lansman ve bayi toplantılarına, kongre ve seminer yönetiminden, miting ve açık hava etkinliklerine kadar geniş bir perspektifte kendi altyapımız ile hizmet veriyoruz.
Kurumsal firmaların etkinlik taleplerine yönelik özel içerikler tasarlayıp hedef odaklı çalışmalarda etkili ve akılcı uygulamalarımız ile amaca en uygun çözümler üretiyoruz.
Ekibimizin tasarım ve planlama alanındaki yaratıcı çalışmalarını son trendlerle ve teknolojik gelişmelerle destekleyip organizasyon ve etkinliklerimize yansıtıyoruz.
Güvenilir yapımız ve kalite prensibimiz ile müşterilerimiz için kusursuz uygulamaları hayata geçiriyoruz. Yıllardır sürdürdüğümüz kurumsal hizmet anlayışımız ile M.I.C.E. sektöründeki siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

ETKİNLİK YÖNETİMİ

Kurumsal firmaların etkinlik taleplerine yönelik özel içerikler tasarlayıp hedef odaklı çalışmalarda etkili ve akılcı uygulamalarımız ile amaca en uygun çözümler üretiyoruz. Güvenilir yapımız ve kalite prensibimiz ile müşterilerimiz için kusursuz uygulamaları hayata geçiriyoruz. Yıllardır sürdürdüğümüz kurumsal hizmet anlayışımız ile M.I.C.E. sektöründeki siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

STANT YÖNETİMİ

İhtiyaçların sınırsız, imkanların sınırlı olduğu günümüz dünyasında müşterilerimizin isteklerini mekanların fiziki şartlarına uyumlu hale getirmek ve estetik alanlar oluşturmak için birçok çizim ve üretim faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Fuar ve kongre stantları, shop, showroom, karşılama alanları ve teşhir stantları konusunda müşterilerimize çözümler üretiyoruz.

İNOVATİF ÇÖZÜMLER

Fikirlerin zenginleştirilmiş teknoloji ve yenilikçi uygulamalarla farklı açılardan müşterilerimizle buluşmasını ve tanıtımı yapılan ürün ve eserlerin heyecan verici yorumuna katkı sağlıyoruz.Bu bağlamda hizmet alanlarımızın başında; Sosyal alanda faaliyet gösteren kamu kuruluşları, kendi sektöründeki lider ve seçkin şirketler, Belediyeler, Üniversiteler ve eğitim kuruluşları ile birlikte yenilikçi müzeler yer almaktadır.